Galeria Fotograficzna ARS PHOTO którą właśnie obejrzeliście, jest co pewien czas aktualizowana o nowe fotografie. Pragnę w ten sposób, dzielić się z Państwem moimi osiągnięciami na polu fotograficznym. Modernizowana jest również szata graficzna, przez dodawanie nowych, atrakcyjnych elementów. Wpływa to bezpośrednio na podniesienie walorów estetycznych oraz na zwiększenie statystyki odwiedzin mojej internetowej galerii.

Jednocześnie informuję, że pozostaję autorem fotografii zamieszczonych na stronach Galerii Fotograficznej ARS PHOTO. Zastrzegam sobie wszelkie prawa autorskie. W przypadku kopiowania fotografii zawartych na mojej stronie, a tym samym ich dalszą publikację, potrzebna jest pisemna zgoda ich autora. Korzystanie w inny sposób, jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Ustawa o Prawie Autorskim i Dziedzinach Pokrewnych (cała) w tym: rozdz. 9 art. 79. p. 1.

Zainteresowany jestem współpracą z agencjami fotograficznymi, wydawnictwami, redakcjami i innymi fotografami. Moje umiejętności i wiedza fotograficzna, pozwalają mi na wykonanie większości zadań. Kontakt ze mną jest za pośrednictwem telefonu lub na skrzynkę e-mail. Dane znajdziecie Państwo poniżej.

 

Zbigniew Burda

tel. kom. (0604) 08-75-35 lub (0514) 05-68-05
e-mail: fotogaleria@zbigniewburda.pl

Zapraszam na mój blog: http://photo-graphos.blogspot.com

 

Projekt i hosting: MIG hosting